SON DAKİKA

Haberaman

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI HACI UĞUR POLAT, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLAYARAK, “ÜLKEMİZİN HUZURU, REFAHI VE GELİŞMESİ İÇİN YARINLARI KUCAKLAMAYA HAZIRLANAN ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI, EĞİTİMLİ, MUTLU VE ÖZGÜR BİREYLER OLARAK HAYATA DEVAM ETMELERİ EN ÖNEMLİ GAYEMİZDİR” DEDİ.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Bu haber 21 Nisan 2017 - 19:40 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, “Ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir” dedi.

Belediye Başkanı Polat, milli bayramların milli birlik ve beraberliğin pekiştirildiği günler olduğunu söyleyerek, “Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olan bu özel günde kalplerindeki masumiyeti gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. İnanıyorum ki, idarecilerimiz başta olmak üzere gerek anne babalar, gerekse de eğitimcilerimiz donanımlı, mutlu nesiller yetişmesi için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir. Geleceğimizin teminatı olan çocukların kendilerini geliştirmeleri, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak biz yöneticilerin en önemli görevlerinden bir tanesidir. Bu duygularla TBMM’nin 97’inci yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının özelde ülkemiz çocukları, genelde tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA