SON DAKİKA

Haberaman

Kadın girişimciler çocuklarla bir araya geldi

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) ÇORUM KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NCA, (KGK) ENGELSİZ YAŞAM BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ’NDE KALAN ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİLER.

Kadın girişimciler çocuklarla bir araya geldi
Bu haber 21 Nisan 2017 - 19:40 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çorum Kadın Girişimciler Kurulu’nca, (KGK) Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde kalan çocuklarla bir araya geldiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa KGK İcra Kurulu Başkanı Nuray Şehirtay ve kurul üyeleri katıldı.Kadın Girişimciler Kurul üyeleri, çocuklarla birlikte 23 Nisan’ı kutladılar. Gönüllerince eğlenerek, unutulmaz bir gün yaşayan çocuklar, kendilerini yalnız bırakmayan KGK heyetine teşekkür ettiler.

Sevgi Evleri’nde barınan çocukların kendileri için ayrı bir önem taşıdığını ifade eden KGK İcra Kurulu Başkanı Nuray Şehirtay, “Çocuklarımızın temelini ne kadar sağlam atarsak geleceğimize yatırımı o kadar sağlam yaparız. Bu nedenle özellikle buradaki çocuklarımızın iyi yetişmesi, bizleri o derece onurlandırmaktadır. Sevgi Evleri’nde barınan çocuklarımızla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak istedik” diyerek bu tür faaliyetlere devam edeceklerini söyledi.

Program Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, çocuklara hediyeler verilmesinin ardından sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA