SON DAKİKA

Haberaman

Soma Şoförler Odasından terör tedbiri

ÇALINTI ARAÇLARLA İLGİLİ ALINAN TEDBİRİN ODALARI İLGİLENDİRDİĞİ BELİRTİLİRKEN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPAN SOMA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI DURSUN SOLAK, “YASAYA GÖRE ELİMİZDE BULUNAN PLAKA BASIM MÜHÜRLERİ TŞOF TARAFINDAN YENİLENEREK MÜHÜR KODLARI DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.” DEDİ.

Soma Şoförler Odasından terör tedbiri
Bu haber 21 Nisan 2017 - 19:22 'de eklendi ve 1 kez görüntülendi.

Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası, İçişleri Bakanlığının yürüttüğü terörle mücadele çalışmaları kapsamında terör örgütlerinin kullandığı çalıntı araçlara yönelik alınan tedbirleri uygulamaya başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Dursun Solak, “Yasaya göre elimizde bulunan plaka basım mühürleri TŞOF tarafından yenilenerek mühür kodları değiştirilmiştir. Yeni mühürler odalarca teslim alınmıştır. Odalar haricinde plaka bastıranlara APP diye adlandırılan plakalar da dahil yasa gereği odamız mühür basmamaktadır. Bu tip plaka bastıranlara, emniyet güçlerine verilen yetki ile yasa gereği cezai işlem yapılacaktır. Soma halkımızın duyarlı olup araçlarının plakalarını oda dışında basan firmalara bastırmamaları ve plaka üzerindeki mühüre dikkat etmeleri gerekmektedir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA