SON DAKİKA

Haberaman

Fotoğrafçılar Kazdağları’nda buluşacak

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE EDREMİT KÖRFEZİ TURİZM İŞLETMELERİ DERNEĞİ VE GÜLÜMSEYİN ÇEKİYORUM FOTOĞRAF KULÜBÜ , KAZ DAĞLARININ TARİHSEL, KÜLTÜREL, DOĞAL VE MİTOLOJİK YÖNLERİNİN ÖN PLANA ÇIKARILMASININ AMAÇLANDIĞI SANATSAL ETKİNLİK KAPSAMINDA FOTOĞRAF SEVERLERİ BULUŞTURACAĞI 1. ULUSAL KAZ DAĞLARI FOTO MARATONU, “KAZ DAĞLARINDA YAŞAM VE DOĞA” KONULU FOTOĞRAF MARATONU 19-21 MAYIS 2017 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLİYOR.

Fotoğrafçılar Kazdağları’nda buluşacak
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 11:12 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği ve Gülümseyin Çekiyorum Fotoğraf Kulübü, “Ulusal Kaz Dağları Foto Maratonu” düzenliyor.

Yarışmaya hem profesyoneller hem amatör yarışmacılar katılabilecek, yarışma kapsamında 3 gün boyunca sunum ve söyleşi, moral gecesi, ödül töreni ile Türkiye’ de ilk defa bir objektif firması tarafından katılım sağlayan fotoğrafçılara ücretsiz olarak objektif desteği sunulacak. Yarışmada 19 Mayıs- 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kaz Dağlarını ve köylerini kapsayan Foto Maraton düzenlenecek. Foto Maratona katılmak için Akçay’a gelen yarışmacılar 3 gün boyunca Kazdağları’nda fotoğraf çekecek.

Yarışmada birinciye 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncüye 1 bin lira ödül verilecek. Ayrıca Sigma özel ödülü Zoom Lens, Gülümseyin Çekiyorum özel ödülü, sergilemeye layık görülen 25 fotoğrafın her birine ise 250 lira ödül verilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA