SON DAKİKA

Haberaman
KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ 
Haberaman Elektronik Yayıncılık
(iletisim@haberaman.com)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

(iletisim@haberaman.com)

 

EDİTÖRLER

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

HUKUK DANIŞMANI
Av. Başak BAŞAR

 

REKLAM REZERVASYON

(reklam@haberaman.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile veya sitemiz üzerinden Haber Gönder Servisi ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@haberaman.com)

 

ADRES
Söğütözü Mah. 2176. Sokak Platin Tower İş Merkezi No:7/D Çankaya ANKARA TÜRKİYE

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.,

haberaman.com Yazıların sorumluluğunu almaz.

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 haberaman.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberaman.com’a aittir. haberaman.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberaman.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haberaman.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberaman.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberaman.com. However, sometimes the haberaman.com uses third parties to process your information. haberaman.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberaman.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberaman.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberaman.com and its services. When you use haberaman.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberaman.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan haberaman.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@haberaman.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA