SON DAKİKA

Haberaman
Akhisar Antalyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Çaykurrizespor Eskişehirspor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Mersin idman yurdu Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Şanlıurfaspor, Balıkesirspor maçının ardından

BALIKESİRSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ CAN CANGÖK İSE, “MAÇ BİZİM ADIMIZA İLK YARI KOPMASI GEREKEN BİR MAÇTI. İLK YARIDA HEM FARKI YAKALADIK HEM DE İKİNCİ YARININ BAŞINDA BİRAZCIK DAHA ŞANLIURFASPOR’UN DAHA İSTEKLİ BAŞLAYACAĞINI BİLİYORDUK. DAHA FAZLA TEMPOYLA BİZİ HATAYA SÜRÜKLEYECEKLERİNİ BİLİYORDUK. 15-20 DAKİKAYI GEÇİRMEK İÇİN BAYA BİR ZAHMET ÇEKTİK. İKİNCİ DEVREDE ŞANLIURFASPOR VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYDU. ELLERİNDEN GELENİN ÇOK DAHA FAZLASINI ORTAYA KOYDU. NETİCEDE OYUNU 3-2’YE DE GETİRDİLER. BU ATMOSFERDE SEYİRCİ MÜTHİŞ DESTEK VERDİ. OYUNCU İÇERİDE DAHA ÇOK İŞTAHLANDI. BÖYLE MAÇLAR ÇOK ÇEVRİLMİŞTİR. OYUNCULARIMIZ 90’INCI DAKİKAYA KADAR HEYECANI SEÇTİLER. ŞANLIURFASPOR GÜZEL BİR KENT. İNŞALLAH LİGDE KALIRLAR. HERKES EKMEĞİNİN PEŞİNDEN KOŞUYOR. HERKES DOĞRUYU YAPMAK ZORUNDADIR. ŞANLIURFASPOR’A BAŞARILAR DİLİYORUM” ŞEKLİNDE KONUŞTU.

Şanlıurfaspor, Balıkesirspor maçının ardından
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 21:16 'de eklendi.

TFF 1. Lig’in 31. haftasında oynanan Şanlıurfaspor, Balıkesirspor maçının ardından her iki takımın teknik sorumluları açıklamada bulundu.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Şanlıurfaspor Yardımcı Antrenörü Namet Ateş, istemedikleri bir sonuç aldıklarını ifade ederken, Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök ise ilk yarıda istediklerini aldıklarını belirtti.

Şanlıurfaspor Yardımcı Antrenörü Namet Ateş açıklamasında, “Öncelikle kalan son üç maç için üzgünüz. İstemediğimiz bir sonuç elde ettik. Geçen haftaki karşılaşma gibi bir oyun oldu. Bunu bütün oyuna yaymak isterdik. Maalesef ilk devre istediğimizi ortaya koyamadık. Tabi devre arası ve maç içinde neden istediklerimizi ortaya koyamadığımızı düşündüğümüzde, takım üzerinde büyük bir stres olduğunu biliyoruz. Bu stresi yenmek için çalışmalarımızı yönetimle hafta içerisinde yaptık. Çok yoğun bir mesai harcadık. Maalesef maç başladığı anda her şey değişiyor. O stresi yenmek için içeride tecrübeli oyuncularımızın olmasına rağmen o stres çok fazla atılamıyor. İkinci devre apayrı bir oyun vardı. Müthiş bir baskı vardı. Kadromuz bu maç için çok sınırlıydı, yapabileceğimiz bütün hamleleri yaptık. Yapabileceğiniz başka bir hamle var mıydı deseniz gerçekten yoktu. Yapılabilecek bütün hamleleri yaptık” dedi.

Balıkesirspor cephesi

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök ise, “Maç bizim adımıza ilk yarı kopması gereken bir maçtı. İlk yarıda hem farkı yakaladık hem de ikinci yarının başında birazcık daha Şanlıurfaspor’un daha istekli başlayacağını biliyorduk. Daha fazla tempoyla bizi hataya sürükleyeceklerini biliyorduk. 15-20 dakikayı geçirmek için baya bir zahmet çektik. İkinci devrede Şanlıurfaspor varını yoğunu ortaya koydu. Ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koydu. Neticede oyunu 3-2’ye de getirdiler. Bu atmosferde seyirci müthiş destek verdi. Oyuncu içeride daha çok iştahlandı. Böyle maçlar çok çevrilmiştir. Oyuncularımız 90’ıncı dakikaya kadar heyecanı seçtiler. Şanlıurfaspor güzel bir kent. İnşallah ligde kalırlar. Herkes ekmeğinin peşinden koşuyor. Herkes doğruyu yapmak zorundadır. Şanlıurfaspor’a başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA