SON DAKİKA

Haberaman

Şehit Kaymakam Safitürk’ün babası, Halisdemir’in babası ile buluştu

MARDİN’İN DERİK İLÇESİNDE PKK’LI TERÖRİSTLERCE DÜZENLENEN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN KAYMAKAM MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK’ÜN BABASI ASIM SAFİTÜRK, NİĞDE’DE 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ ŞEHİT OLAN ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ. ARDINDAN ASIM SAFİTÜRK, ÖMER HALİSDEMİR’İN BABASI HASAN HÜSEYİN HALİSDEMİR İLE BULUŞTU.

Şehit Kaymakam Safitürk’ün babası, Halisdemir’in babası ile buluştu
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 18:36 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Mardin’in Derik ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk, Niğde’de 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir’in mezarını ziyaret etti. Ardından Asım Safitürk, Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ile buluştu.

Mardin’in Derik ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk, Niğde’ye geldi. Baba Safitürk, Şehit Ömer Halisdemir’in kabrinde Kuran-ı Kerim okudu. Bor ilçesine giderek Şeyh Ahmed Kuddisi’nin türbesini ziyaret ettikten sonra 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir’in mezarını ziyaret ederek baba Hasan Hüseyin Halisdemir ile buluştu. Şehit babaları Safitürk ve Halisdemir sohbet etti.

Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk’e Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA