SON DAKİKA

Haberaman

Tarihi Kız Lisesi’nde resital başladı

TARİHİ KIZ LİSESİ’NDE RESİTALLER BAŞLADI.

Tarihi Kız Lisesi’nde resital başladı
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 12:01 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Adana Kent Konseyi ile birlikte düzenlediği Tarihi Kız Lisesi Resitalleri’nin ilkinde Valentina Vural sahne aldı. Usta sanatçı Valentina Vural, Mahmut Tülek ve Müge Göçen ile düet yaparken, piyanoda Ali Zeren, kanunda Polat Göçen eşlik etti. “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısını birlikte yorumlayan sanatçılar, ayakta alkışlandı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Adana Kent Konseyi’nin işbirliğinde başlatılan Tarihi Kız Lisesi Resitalleri, müzik tutkunlarını Adana Kültür ve Sanat Merkezi’nde buluşturdu. Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak, Adana Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Durmuş Ökten ile sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin de katıldığı konserde Valentina Vural, şarkılar seslendirdi.

Sazak ve Ökten’den teşekkür

Valentina Vural’ın Mahmut Tülek ve Müge Göçen’le yaptığı düetler de dinleyicileri mest etti. “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısını birlikte seslendiren sanatçılar, salonda coşku yaşattı. Dinleyiciler, sevilen şarkıya eşlik ederek, alkışlarla tempo tuttu. Konserin finalinde Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak ve Büyükşehir Belediyesi bürokratı Durmuş Ökten, sanatçılara çiçek ve teşekkür plaketlerini takdim edip, şükranlarını dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA